pánský snowboard BURTON One Hitter 19/20 - Black grey matt

pánský snowboard BURTON One Hitter  19/20
pánský snowboard BURTON One Hitter  19/20
pánský snowboard BURTON One Hitter  19/20

- 25%

9 749 Kč 12 999 Kč

Burton

Letošní model prkna Burton Family Tree One Hitter je ještě více nespoutanější než jeho předchůdce. Je to ideální kombinace mezi zuřící bestií a klidným beránkem. Záleží jakou jeho stránku chcete právě probudit. Užívá si rychlou jízdu a carvování na sjezdovkách stejně jako touží po tom, abyste ho vzali do vzduchu.

A až se ve vás probudí touha po svobodě, s radostí se s vámi vrhne do prašanu, kde vás pevně podrží.

Pokud zkrátka chcete od každého trochu, Family Tree One Hitter je ta správná volba.Jádro
FSC certifikované SuperFly 700G Core (jádro tvoří lehčí a tvrdší dřevěné materiály pro co nejlepší kombinaci jízdních vlastností)
Dualzone EGD - dřevo je umístěno podél špičky a paty ve dvou kontinuálních zónách, kolmo ke zbytku jádra, pro konzistentní držení hrany a větší sílu.
Squeezebox - profilované jádro pro snadnější ovládání, více energie a popu. Díky integraci karbonu do klasického Squeezebox profilu se vytvořilo nejvýkonnější jádro. Karbonem je vyztužená pata a špička pro okamžitou reakci.

  • Poštovné u nás neplatíte při objednávce nad 1500 Kč.
  • Na Slovensko při objednávce nad 1990 Kč.
  • Dodání zboží do 3 pracovních dnů.
Tento web používá k jeho fungování, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Veškeré takto získané údaje jsou zpracovávány v souladu s dokumentem Ochrana osobních údajů. Více informací